Vasario 3 d., 10 val. rengiama nuotolinė klausimų-atsakymų sesija dėl cheminių medžiagų ir cheminių mišinių apskaitos. Ūkio subjektams bus teikiamos konsultacijos aktualiais klausimais, kartu vyks diskusija apie iškylančius sunkumus taikant teisės aktus ir bus ieškoma būdų, kaip juos išspręsti.

Renginį organizuoja Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyrius kartu su Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupe ir  Aplinkos apsaugos departamento Taršos prevencijos ir cheminių medžiagų kontrolės skyriumi.

Jame bus aptariamas cheminių medžiagų ir cheminių mišinių apskaitos suvestinės pildymas (aplinkos ministro įsakymas Nr. D1-361) bei informacijos ir duomenų teikimas į informacinę sistemą AIVIKS (aplinkos ministro įsakymas Nr. D1-462). Be to, bus apžvelgti minėtųjų teisės aktų pakeitimai, IS AIVIKS atnaujinimai. 

Planuojama iš anksto surinkti informaciją apie ūkio subjektams aktualiausias problemas, jas apibendrinti ir renginio metu pateikti išsamius atsakymus, todėl kviečiame teikti klausimus registracijos formoje. Norintieji dalyvauti turi užsiregistruoti, nes dalyvių skaičius ribojamas. Registracijos anketa.

Klausimų-atsakymų sesija vyks nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“ platformą. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus dienai iki renginio.

Visais klausimais, susijusiais su renginio organizavimu, prašome kreiptis į Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus vyr. specialistę Vilmą Uldukienę (el. p. vilma.uldukiene@gamta.lt, tel. 8 706 68055).

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: