Jonavos „CBet“ krepšininkams lieka tik du turai iki debiutinio „Betsafe-LKL“ reguliaraus sezono pabaigos. V. Šeškaus auklėtiniai daugiau nei užtikrintai pasiekė atkrintamąsias varžybas ir dar tęsia kovą dėl 4-osios pozicijos, kuri leistų turėti namų aikštelės pranašumą pirmajame atkrintamųjų etape. Jonaviečiams liko susitikimai su Kėdainių ir Prienų ekipomis. Prieš itin svarbias ketvirtadienio rungtynes Kėdainiuose pakalbinome mūsų komandos puolėją iš Australijos Lachlan’ą Anderson’ą. 

- Lachlan’ai tu esi vienintelis mūsų komandos žaidėjas šiame sezone nepraleidęs nei vieno susitikimo, kur slepiasi tavo tvarumo paslaptis? 

Manau, kad, visų pirma, tai buvo didelė sėkmės dalis. Sezono metu visi vyrukai komandoje buvo susirgę ar turėjo praleisti kelis susitikimus dėl traumų, bet man pasisekė šiek tiek labiau ir neteko taip stipriai susirgti. Pripažinsiu, sezono metu būdavo kai skauda kūną labiau, būdavo kai jautiesi geriau, bet visumoje man tiesiog pasisekė išvengti rimtų traumų ir už tai esu dėkingas kažkam iš aukščiau.

- Tai buvo tavo pirmasis sezonas Lietuvoje, aišku, jis dar nesibaigė, bet kas „Betsafe-LKL“ lygoje tau patiko labiausiai ir kas buvo sunkiausia? 

Visų pirma, tai visa lyga valdoma labai aukštu lygiu: TV transliacijos, komunikacija, video reportažai. Jūsų šalis turi didelį susidomėjimą krepšiniu ir tu tą gali jausti visur! Pagrindiniais sunkumais įvardinčiau gyvenimą naujoje šalyje, kalbos barjerą, bet, manau, visi legionieriaus kelią pabandę krepšininkai su tuo susiduria.

Kalbant apie krepšinį, tai visos komandos lygoje turi daugybę derinių su įvairiomis opcijomis, gerą krepšinio skaitymą ir man yra didelis malonumas ir atsakomybė rungtyniauti tokioje stiprioje lygoje.

- Su Kėdainių ekipa šiame sezone jau rungtyniavote 4 kartus, o tu asmeniškai prieš šią ekipą išsimetei net 20 tritaškių, ar jie mėgsta ties tavimi rizikuoti? Ar nesureikšmini atliktų metimų skaičiaus? 

Man atvykus į komandą buvo pasakyta, jog jeigu esi laisvas privalai atakuoti krepšį. Vienose rungtynėse pavyksta susikurti gerų progų metimams, kitose tai pavyksta padaryti sunkiau. Jeigu varžovai mėgsta ties manimi rizikuoti, tai yra jų taktika ir tą vakarą jiems gali pasisekti arba už tai jie gali būti skaudžiai nubausti.

- Likus dviem turams iki sezono pabaigos jau yra aišku, jog Jonavos komanda žais atkrintamosiose. Kiek ramybės tai prideda lygoje debiutavusiai komandai ir kiek komandos viduje dabar yra noro užbaigti sezoną 4-oje vietoje įgyjant namų pranašumą pirmajam atkrintamųjų etapui? 

Tai yra nerealu, jog nepaisant visų problemų, apie kurias jau daug kalbėta, mums pavyko užsitikrinti vietą atkrintamosiose taip greitai. Iš pernykštės komandos ekipoje likę tik 4 žaidėjai, esame nauja grupė ir tai nuo mūsų nuima daug spaudimo. Tai galėjote matyti rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“, nes mes tiesiog rungtyniavome atsipalaidavę. Kalbant apie 4 vietos vaikymąsi, nenorėčiau išsiplėsti, bet viskas gyvenime vyksta su priežastimi, jeigu ir liktume 5-oje vietoje vis tiek reiktų žaisti su ta pačia komanda. Žinome savo galimybes ir sezono pabaigoje atiduosime visas jėgas!

*** 

Ketvirtadienio dvikovą tarp Kėdainių ir Jonavos komandų tiesiogiai transliuos Go3 televizija, susitikimo pradžia 18:00.

Paskutiniosios reguliariojo sezono namų rungtynės vyks jau kitą savaitę, trečiadienį, 18:00, kai Jonavos sporto arenoje priimsime Prienų „Labas-GAS“ ekipą.

Bilietus į kitos savaitės rungtynes galite įsigyti Ticketmarket.lt internetinėje svetainėje, arba paspaudę nuorodą čia. 

 

Jonavos „CBet“ inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: