Infliacija, kainų augimas, dujos, elektra, o tuo metu ... Jūs nepatikėsit, parašysiu teigiamą atsiliepimą.  Tuo metu, kai visi keikia sveikatos apsaugos sistemą, ligonines, poliklinikas -  tunelio gale pasirodė šviesa. Taip nutiko, kad mano žmonai atsirado problema, kurią spręsti, pasirodo, reikėjo tik chirurginės intervencijos arba, paprasčiau tariant, operaciniu būdu.  Na ir pirmos mintys,- Vilnius, Kaunas, klinikos, geriausi specialistai ir panašiai, nors mes patys gyvename Jonavoje.

Žmonos šeimos gydytoja, šventas žmogus, V. Cvetkova nukreipė ją pas kitą šventą žmogų, ginekologę M. Kraptavičienę. Ši, apžiūrėjus, sudėliojo visus taškus ant "i" ir paaiškino, kad be operacijos niekaip ir kuris gydytojas-chirurgas yra kompetentingiausias šiuo klausimu. Žinot, provincijos sindromas privertė dar nuvažiuoti į Kauną ir pasitikrinti prognozę, nes labai jau buvo neramu ta operacija, bet , pasirodo, kad Kaunas jokių stebuklų nepasakė, greičiau nuvylė pasyvumu ir savo abejonėmis.

Žmona po konsultacijos Kaune grįžo ir pradėjo ruoštis operacijai Jonavoje  pas gydytoją, skyriaus vedėją A. Šalaševičių. Pasiskaičius atsiliepimus apie jį, susidarėm pirminę nuomonę, kad tai griežtas, rafinuotas ir su savotišku humoro jausmu gydytojas, todėl daugelis pacientų jo atsargiai privengia.

Operacijos dieną atvykom į Jonavos ligoninės akušerijos-ginekologijos skyrių. Pasitiko sesutės su tokiom šypsenom, kad baimė dėl operacijos labai greitai išgaravo. Skyrius buvo pilnas gimdyvių ir mamyčių su naujagimiais.

Žmona apėjo palatą, pagalbines patalpas ir, mano nuostabai, pasakė: Kodėl aš gimdžiau ne Jonavoje?  Dušai, kaip namuose, priemonės, rankšluosčiai, paketai, net spec. kelnaitės būsimoms mamoms, ko nerasi net daugelyje didmiesčių ligoninių. 

Operacija praėjo sėkmingai. Gydytojo A.Šalaševičiaus kompetencija net viršijo lūkesčius. Po operacijos jis parodė nuotraukas iš laparoskopo video kamerų, pakomentavo situaciją, parodė net nesusijusius su problema organizmo ypatumus. Mes likome išsižioję iš nuostabos. Tokios paslaugos mes užsisakę nebuvome ( čia jau aš juokauju). 

Rekomenduojame šį gydytoją lygiai taip pat, kaip ir sakė ginekologė M. Kraptavičienė. Svarbiausia, kad  viskas vyko ... Jonavoje. Ligoninėje, kurią dar dabartinė valdžia kėsinasi uždaryti. Aš manau, kad bus tikrai rasta išeitis ir ši puiki medicininė infrastruktūra bus išsaugota.  Labai džiaugiuosi tokia patirtimi, džiaugiuosi, galėdamas pagirti, džiaugiuosi, kad  tunelio gale yra šviesa. Daugelis sakys, kad va, žinomas žmogus, jo žmona ir bla bla bla...Atsakysiu, kaip buvęs Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas,- tokiems specialistams, aptarnaujančiam personalui, kyšius turi mokėti valstybė, kad tik jie nepabėgtų iš Lietuvos ir liktų su mumis.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: