Lietuvos paštas informuoja, kad siuntų į užsienį pristatymo terminai ilgėja į dar daugiau šalių. Šiai dienai siuntos gali keliauti ilgiau į tokias šalis kaip Austrija, Belgija, Jungtinė Karalystė, Rusija, Ispanija, Italija, Švedija, Vokietija. Atsižvelgiant į pasikeitusią situaciją, Lietuvos paštas kviečia suskubti išsiųsti šventines siuntas į užsienį. Vėliau išsiųstos siuntos gavėjus gali pasiekti jau po švenčių. 


„Siuntų pristatymo į užsienio šalis situacija kinta labai greitai. Pristatymo terminus lemia ne tik dėl pandemijos riboti avialinijų pajėgumai, Covid-19 įtaka vietinių paštų darbui, bet ir oro sąlygos. Visuomet reaguojame į situaciją, siuntos nukreipiamos alternatyviais maršrutais, ieškome kitų reikalingų sprendimų. Tačiau kartu labai svarbu, kad siuntėjai siuntomis pasirūpintu laiku. Tad dar kartą primename ir kviečiame klientus nedelsti ir šventines siuntas į užsienį išsiųsti artimiausiu metu,“ – sako Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė. 


Pirmosiomis žiemos dienomis dėl oro sąlygų Rygos oro uoste, kuris yra svarbus tranzitinis taškas į daugumą Europos krypčių, buvo laikinai sustabdyti skrydžiai. Dėl šios priežasties gruodžio pradžioje išsiųstos siuntos gali ilgiau keliauti į Austriją, Belgiją, Jungtinę Karalystę, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Izraelį, Vengriją, Portugaliją, Rusiją, Slovakiją, Švediją, Šveicariją ir kt. Taip pat ilgesni pristatymo terminai galimi ir dėl išaugusių siuntų kiekių prieš šventiniu laikotarpiu.


Primenama, kad į tokias tolimas šalis kaip JAV, Kanada, Australija siuntos keliauja ilgiau nei 3-4 savaites, todėl išsiųstos dabar ar dar vėliau iki švenčių jos gavėjų tikėtina, kad nepasieks. 
Daugiau naudingos informacijos apie kalėdines siuntas galima rasti specialiame Lietuvos pašto puslapyje. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: