Turbūt nesumeluosime sakydami, kad Ruklos gyventojams iki skausmo gerai pažįstama liūdnai pagarsėjusi šeima ir toliau nerimsta. Ruklos gyventojos I. T. šeimos „žygdarbiai“ plačiai aprašyti ir žiniasklaidos priemonėse, ir socialiniuose tinkluose. Dėl nederamo rukliečių elgesio darbo netrūksta ir policijos pareigūnams, socialiniams darbuotojams, ramybės neturi ir šios šeimos kaimynai.

Jonavos r., Ruklos seniūnijos, Rupeikio g. namo gyventojai skundžiasi, kad jų daugiabutyje, socialiniam bute gyvenantys asmenys nuolatos kelia triukšmą naktimis, vos ne kiekvieną naktį kviečiama policija, o gyventojai - neturi ramybės. 

Minėto namo gyventojai ir vakar, lapkričio 28-ąją fiksavo policijos ekipažus, kurie atvyko pas tą pačią šeimą. Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu paaiškėja, kad vos per tris mėnesius pareigūnams tuo pačiu adresu teko vykti net 7 kartus.

„Lapkričio 28 d. buvo gautas pranešimas, jog Jonavos r., Ruklos sen., Rupeikio g., galimai smurtaujama ir triukšmaujama. Pranešimas dėl smurto artimojoje aplinkoje nepasitvirtino, dėl triukšmo nakties metu pradėta administracinio nusižengimo medžiaga pagal LR ANK 488 str. 1 d.

Minimu adresu per paskutinius tris mėnesius registruoti 7 pranešimai (dėl smurto artimoje aplinkoje, dėl triukšmo ir kiti)“, - patvirtino pareigūnai.

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: