Šiandien Jonavos rajono savivaldybė išplatino pranešimą, kuriame P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvėse darbus atliekančios įmonės projektuotojai paaiškino, kodėl buvo imtasi matomų sprendimų. Į situaciją sureagavo ir rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

,,Gerbiamieji, matau, kad viešojoje erdvėje reiškiama daug nepasitenkimo dėl P.Vaičiūno gatvės žymėjimo/ženklinimo. Pats namo grįžtu šia gatve kasdien, tad situacija man puikiai žinoma. Gatves, sankryžas ir kitus statinius projektuoja atestuoti inžinieriai, bet tikrai ne meras.

Projektuotojai, žemiau (aut. past. pridėta nuoroda į jau minėtą pranešimą, kuri galite rasti čia), viešai pateikė argumentus/paaiškinimus jų pasiūlytiems ir jau realizuotiems sprendimams. Tačiau, kaip neretai gyvenime nutinka, tai, kas teoriškai gražu ir teisinga, ne visada veikia praktiškai. Deja, P.Vaičiūno gatvės žymėjimas/ženklinimas ir tapo to pavyzdys", -  savo ,,Facebook" paskyroje rašo meras.

M. Sinkevičius pabrėžė, kad situacija jo netenkina. 

,,Jau pavedžiau administracijai šiandien atlikti praktinius bandymus su didesnio gabarito transporto priemonėmis (autobusas, šiukšliavežė) ir įvertinti jų prasilenkimo galimybes esant intensyviam gatvės parkavimui. Su Erlandas Andrejevas susitarta, kad ryt saugaus eismo komisija įvertins situaciją ir pateiks siūlymus kaip reiktų ją keisti. Projektas nėra baigtas. Prašau visų kantrybės. Sprendimus, tikiu, turėsime jau ryt. Pokyčiai po jų - per artimiausias savaites", - kalbėjo meras.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: