Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė lengvąjį automobilį su nelegalių cigarečių kontrabanda: visame automobilyje buvo paslėpta 195 pakeliai rūkalų.

Iš Baltarusijos per Raigardo kelio postą į Lietuvą lengvuoju automobiliu „OPEL SINTRA“ atvykęs Baltarusijos Respublikos pilietis deklaravo, kad draudžiamų, ribojamų ar apmokestinamų prekių bei daiktų neveža. Kontrabandinės cigaretės buvo aptiktos muitinio tikrinimo metu įvairiose transporto priemonės vietose: po priekine panele, vairuotojo bei keleivio kojomis, specialiai įrengtose slėptuvėse.

Pastaruoju metu muitinės pareigūnams neretai tenka griebtis elektrinių pjūklų, kad pasiektų slėptuvėse sukištus kontrabandinius rūkalus. Išpjovus automobilio grindis, paaiškėjo, kad čia esančioje ertmėje iš viso slėpta 195 pakeliai cigarečių „NZ“, „MINSK CAPITAL QS“ ir „ELEGANCE GREEN SUPERSLIMS“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Muitinės pareigūnai sulaikė cigaretes ir automobilį, o pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šią kontrabandą gresia piniginė bauda, nelegaliai gabentų tabako gaminių ir automobilio konfiskavimas.

Kauno teritorinės muitinės inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: