Šiose konsultacijose centrų specialistams bus galima užduoti klausimų apie tam tikrų specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų ugdymą, aptarti konkrečius atvejus, susitarti dėl tolimesnių konsultacijų.
Registracija į konsultacijas
Lietuvos įtraukties švietime centras kiekvieno mėnesio pirmą antradienį organizuoja viešąsias nuotolines konsultacijas apie mokymosi sutrikimus. Informacija ir registracija čia.
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį rengia konsultacijas apie regos sutrikimus turinčių vaikų ugdymą. Informacija ir registracija čia.
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyrius kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį organizuoja nuotolines konsultacijas apie mokinių, turinčių autizmo spektro sutrikimų įtraukųjį ugdymą. Informacija ir registracija čia.
Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį kviečia į konsultacijas apie vaikų, turinčių klausos sutrikimų, ugdymą, klausos lavinimą, kalbos mokymą. Informacija ir registracija čia.
„Diemedžio“ ugdymo centro specialistai kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį mokyklų komandas konsultuos dėl emocijų ir elgesio sutrikimus turinčių mokinių ugdymo. Informacija ir registracija čia.
Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: