Šį savaitgalį Prienuose ir Radviliškyje startavo naujasis „Optibet“ Futsal A lygos sezonas, kuriame varžosi ir Jonavos „Vikingai“, praėjusiame sezone užėmę antrąją vietą.

Lietuvos vicečempionai sekmadienį sezoną vadinamajame „burbule“ Prienuose pradėjo rungtynėmis prieš „Panevėžio-Sportidus“ ekipą. Po sunkios ir dramatiškos kovos jonaviečiams pavyko išplėšti pergalę tik minimaliu rezultatu 4:3 (3:2).

Šiose rungtynėse ilgos žvalgybos nebuvo ir komandos nelaukė atidaryti savo įvarčių sąskaitas. Pirmąjį įvartį pelnė „Vikingų“ naujokas Genaras Samsonik, kamuolį pasiuntęs varžovų vartininkui tarp kojų, bet jau po minutės „status quo“ atstatė Simonas Juška, tiksliai užbaigęs puikius Panevėžio komandos namų darbus po standartinės situacijos.

Nepraėjo nei minutė ir buvo įmuštas dar vienas įvartis: šįkart pasižymėjo žaibišką kontrataką rezultatyviai užbaigęs „Vikingas“ Paulius Osauskas. Visgi „Panevėžys-Sportidus“ nepasidavė ir sužaidus 13 minučių galingu smūgiu iš aštraus kampo pelnė dar vieną išlyginamąjį įvartį, kurio autorius ir vėl buvo S.Juška.

Prieš pat pertrauką „Vikingams“ pavyko trečią kartą įsiveržti į priekį. Nuostabiu baudos smūgiu pasižymėjo į Jonavą sugrįžęs Vokietijos čempionas, komandos žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas. „Vikingams“ šios persvaros ilgai išlaikyti ir vėl nepavyko, nes antrojo kėlinio pradžioje Tomas Salamanavičius gražiai išsisuko iš varžovų spąstų ir išbėgęs prieš vartus tiksliai pasinaudojo savo proga.

Tačiau „Vikingai“ šiose rungtynėse į priekį įsiveržė ir ketvirtą kartą: 32 minutę kamuolys buvo atmestas komandos naujokui Vladimirui Derendiajevui, o šis iš toli smūgiavo tiksliai. Būtent ketvirtas kartas „Vikingams“ nemelavo ir nors varžovai jau žaidė be vartininko bei bandė jonaviečius spausti su penkiais aikštės žaidėjais, šįkart „Vikingai“ vieno įvarčio persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.