Nuo š.m. rugsėjo 2 d. atnaujinamas autobusų eismo tvarkaraštis miesto maršrutuose.

Nuo rugsėjo 2 d. daugės maršruto Nr. 5 važiavimų, kurie vyks per visą miestą link Ukmergės gatvės

„Norime užpildyti „juodą dėmę” mūsų pramonės rajone – Ukmergės, Fabriko, Darbininkų gatvėse. Apie tai diskutuota jau seniai, tačiau dabar, bendradarbiaujant su verslu, tokia galimybė atsirado. Šių metų balandžio mėnesį gautas prašymas iš UAB „Mingridas“ (įsikūrusios Ukmergės g. 21, Jonavoje) direktoriaus Mindaugo Markevičiaus organizuoti pavėžėjimą įmonės darbuotojams į / iš darbo su pasižadėjimu padengti susidariusias papildomas sąnaudas, savo darbuotojams išperkant nuolatinius bilietus. Įvertinus visas aplinkybes, jų prašymą tenkinam, todėl nuo rugsėjo 2d. daugės maršruto Nr. 5 važiavimų, kurie vyks per visą miestą link Ukmergės gatvės.

Visi naujo maršruto grafikai labiau priderinti prie UAB „Mingridas“ darbuotojų darbo grafiko, tačiau kviečiam ir kitas bendroves kalbėtis, nes yra galimybė pramonės rajone derinti įvairius maršrutus prie įmonių darbo grafiko.

Noriu pabrėžti, kad įmonėms, perkant nuolatinius bilietus darbuotojų pavėžėjimui, nuo 2018 metų šias išlaidas galima įrašyti į bendrąsias įmonės sąnaudas”, - sako bendrovės „Jonavos autobusai“ direktorius Otaras Urbanas pridurdamas, kad bendradarbiavimas naudingas visoms pusėms – verslui, vežėjams ir keleiviams.

Darbuotojai minėtoje bendrovėje pradeda darbą (darbo dienomis) 6:00 val., 7:30 val. ir 14:30 val.; baigia darbą (darbo dienomis) 14:30 val., 16:15 val. ir 22:00 val. Direktorius M. Markevičius pageidavo, kad darbuotojai būtų į darbą atvežami 15 min. prieš darbo pradžią, o išvežami 15 min., darbui pasibaigus.

Šalia UAB „Mingridas“ yra įrengta miesto autobuso stotelė „Ukmergės g.“, tačiau pro ją važiuoja miesto maršruto Nr. 8A „Rimkai – AB „Achema“ – Rasa“ autobusas vieną kartą per dieną (pirmadieniais – ketvirtadieniais) 16:12 val. Juo į Jonavos gyvenamuosius rajonus grįžta gyventojai baigiantys darbus 16 val., kurie dirba įmonėse, esančiose Ukmergės, Fabriko, Darbininkų gatvėse. Išanalizavus turimus miesto autobusų maršrutus, jų eismo trasas, minėtam prašymui pritaikomas turimas miesto autobuso maršrutas Nr. 5 „Rimkai – Jonavos grūdai“, kurio eismo trasa tęsiasi iki AB „Jonavos grūdai“ (Darbininkų g. 21).

Atvežti darbuotojus į darbą 6:00 val. reikia organizuoti papildomą reisą. Juo į Rimkus iš autobusų stoties važiuojama Žeimių, Žemaitės gatvėmis – tokiu būdu surenkant keleivius iš visų gyvenamųjų rajonų. Į stotelę „Ukmergės g.“ autobusas atvyktų 5:46 val.

Atvežti darbuotojus į darbą 7:00 val. taip pat reikia organizuoti papildomą reisą. Į stotelę „Ukmergės g.“ autobusas atvyks 7:15 val., išleis keleivius ir tiesiai Ukmergės ir J.Basanavičiaus gatvėmis grįž į autobusų stotį.

Darbuotojų atvežimas į pamainą 14:30 val. ir pavėžėjimas iš jos jau baigusius darbą, pratęsiamas autobuso reisas nuo stotelės „Pervaža“ iki „Ukmergės g.“, nes tuo pat metu minimo maršruto autobusas veža darbuotojus į pamainą ir iš jos į UAB „Baldai Jums“, o stotelėje „Pervaža“ autobusas laukia, kol darbuotojai pakeis vieni kitus. Į stotelę „Ukmergės g.“ autobusas atvyks 14:17 val., o išvyks 14:44 val.

Pirmadieniais – ketvirtadieniais vežti darbuotojams po darbo pritaikytas jau aukščiau minėtas miesto maršrutas Nr. 8A „Rimkai – AB „Achema“ – Rasa“, autobuso reisą 16:12 val., pakeičiant jo laiką į 16:29 val.

Penktadieniais darbuotojai bus vežami iš darbo 16:15 val. (iš stotelės „Ukmergės g.“ išvykstama 16:30 val.) papildomu miesto maršruto Nr. 5 „Rimkai – Jonavos grūdai“ reisu nuo Jonavos AS iki Ukmergės g. ir vėl iki stotelės „J.Basanavičiaus g. (Iki)“, o toliau darbas tęsiamas maršrutu Nr. 8 „Rimkai – AB „Achema“.

 

 

 

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: