Apie sukčiavimo būdus ir aferistus bei jų naujus bandymus iš gyventojų išvilioti pinigus nuolat skelbia įvairios teisėsaugos institucijos ir ne tik. Valstybinės ir savivaldybių įmonės nuolat primena, kad gyventojams NESIUNČIA žinučių su reikalavimais suvesti mokėjimo kortelių ar kitokių asmens duomenų ir NIEKADA NEBUS nuorodų į tiesioginius mokėjimus. 

Prieš kelias dienas Policijos virtualus patrulis paskelbė, kad SUKČIAI IR VĖL „bando laimę“ su Lietuvos paštu, gyventojams masiškai siunčiamose žinutėse ar elektroniniuose laiškuose pranešama apie neva sulaikytą ar apgadintą siuntą, o norint ją gauti, būtina suvesti tam tikrus asmeninius duomenis.  

NEAPSIGAUKITE - sukčių tikslas – išvilioti pinigus ir asmens duomenis, nespauskite jokių atsiųstų nuorodų!!! 

O štai šiandien, spalio 24-ąją Jonavos policijos bendruomenės pareigūnai pasidalino žinia, kad ir jie gavo sukčių žinutę. 

,,Netgi mes, pareigūnai gauname sukčių žinutes!!!  

Jei smalsumo vedami, paspausite atsiustą nuorodą, būsite nukreipti į elektroninės bankininkystės puslapį, ir KAS BUS , jei suvesite prisijungimo kodus 

TOKIAS ŽINUTES SIUNČIA SUKČIAI ir jiems kartais pasiseka apgauti naivius smalsuolius, todėl atvejai kartojasi, vis atsiranda naujų aukų... 

TODĖL SVARBU DALINTIS INFORMACIJA :  

Atidžiai skaityti gaunamas SMS žinutes! 

Nespausti jokių nuorodų! 

PRISIMINTI- Institucijos nesiunčia tokių žinučių! 

DALINKITĖS 

O jeigu nukentėjote nuo sukčių - praneškite policijai naudojantis elektroninių paslaugų portalu www.epolicija.lt, arba telefonu 112”, - socialinio tinklo paskyroje pranešė Jonavos policijos bendruomenės pareigūnai. 

Socialiniuose tinkluose kaip iš gausybės rago pilasi ir kitų gyventojų raginimai nepasimauti ant sukčių kabliukų. Internautai masiškai platina informaciją ir dalinasi savo nuotraukomis, kokių sukčių žinučių jie sulaukė.  

Būkite budrūs.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: