Praėjusį savaitgalį Kaune vyko tarptautinis „Kaunas Football Fest“ futbolo turnyras, kuriame dalyvavo trys Jonavos futbolo akademijos komandos: U12 komanda vadovaujama Jono Ulberkio ir Deivido Raulinaičio, U10 bei U9 komandos vadovaujamos Tomo Miliausko. 

Turnyre dalyvavo įvairios Lietuvos bei užsienio komandos. Jaunieji Jonavos futbolininkai sužaidė rungtynes su FC „Peipsi United Junior“ (Estija), „Poh Ja-Tallinna JK Volta“ (Estija), TJK „Legion“ (Estija), FC „Riga“ (Latvija), FC „Dynamo Kyiv“ (Ukraina) ir Rakvere JK „Tarvas“ (Estija) bei Lietuvos komandomis.

 „Turnyre sekėsi tikrai neblogai, buvo gražių pergalių, įvarčių. Žinoma, buvo ir lygių rungtynių, kur mažiausia klaida lėmė įvarčius. Tai buvo labai gera patirtis jaunuoliams, džiaugiuosi, kad turėjome daug rungtynių su užsienio komandomis, taip pat buvo ir lygiaverčių varžovų iš Lietuvos. Mano nuomone, vaikai paaugo per savaitgalį kaip komanda, individualiai kaip asmenybės ir žinoma, kaip futbolo žaidėjai“,– džiaugėsi akademijos treneris T. Miliauskas. 

„Bendrai turnyrą vertinu gan neblogai. Galbūt pirmosios rungtynės buvo skaudžios, tačiau padarėme išvadas ir antrąją turnyro dieną nepatyrėme nei vieno pralaimėjimo. Per visą turnyrą nemažai rungtynių sužaidėme lygiosiomis, tikrai buvo apylygių ir konkurencingų komandų, nepaisant to, kad sudėtyje turėjome ir nemažai jaunesnių žaidėjų, kurie tiek techniniais, tiek fiziniais elementais nenusileido turnyro dalyviams. Esame patenkinti vaikų užsidegimu bei žaidimo kokybe. Po turnyro teigiamomis emocijomis dalinosi ir žaidėjai, tad galime sakyti, kad turnyras pavyko puikiai“,– teigiamai apie turnyrą ir komandą atsiliepė treneris J. Ulberkis.

FK ,,Jonava" inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: