Naujos savaitės pradžioje Jonavos pradinės mokyklos laukė nemaloni staigmena. Apie tai portalą jonavoszinios.lt informavo pati mokykla. 

,,Kaskart norisi pasidžiaugti ir pagarsinti Jums malonias Jonavos pradinės mokyklos staigmenas, pasiekimus, pagyrimus. Bet šį kartą ne apie tai. Pirmadienis. Savaitės pradžia. Visi nusiteikę po poilsio dienų grįžtame į darbo vietas, bet ryto vaizdeliai mokyklos kieme mus nuliūdino.

Pavasarį mokyklos teritorijoje stengėmės sukurti kuo daugiau erdvių, kurios skatintų mūsų mažųjų motyvaciją mokytis, pažinti ir tyrinėti mus supančią aplinką. Dalyvavome edukacinių erdvių konkurse ir tarp rajono mokyklų tapome prizininkai. Bet štai kas liko iš mūsų lauko klasių, kuriose vaikai pavasarį ir rudenėjant galėjo organizuoti veiklas lauke. Be galo skaudu, nes viskas buvo nupirkta iš sutaupytų tėvų, darbuotojų 2 % pajamų mokesčio. O taupėme net trejus metus! Padaryta žala siekia 1200 eurų. Mūsų mažai mokyklai tai tikrai labai didelė suma.

Negi nuobodžiaujantiems ne maloniau praleisti laiką dviračių takuose, prie tvenkinių poilsio aikštelėse? Kodėl skriaudžiami pradinukai?", - retoriškai klausė mokyklos bendruomenė.

Tikimasi, kad galbūt yra žmonių, mačiusių, kas suniokojo įrenginius. Apie įvykį pranešta ir policijos pareigūnams, tad turintys naudingos informacijos, gali kreiptis į juos. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: