„Šiemet už nuopelnus ir pasiekimus bus apdovanota aštuonios dešimtys šalies medikų bei sveikatos apsaugos sistemos darbuotojų. Džiugina, kad savo darbui ir profesijai pasišventusių sveikatos darbuotojų yra visoje Lietuvoje – nuo didžiųjų šalies klinikų iki Zanavykų. Tai aiškus įrodymas, kad dėmesys pacientams ir jų poreikiams yra vertybė ir šios vertybės tvirtai laikomasi. Sveikinu visus pašventusius savo gyvenimą žmogaus sveikatos ir gyvybės saugojimui ir sulaukus už tai tokio garbingo įvertinimo“, – sako Arūnas Dulkys, sveikatos apsaugos ministras. 

Nusipelniusių šalies medikų sąrašuose - jonaviečių pavardės:

NUSIPELNĘ LIETUVOS GYDYTOJAI 2024 - Artūras Šalaševičius, Jonavos ligoninė.

NUSIPELNĘ LIETUVOS SLAUGYTOJAI 2024  - Dalija Kajėnienė, Jonavos PSPC Bukonių ambulatorija. 

NUSIPELNĘ LIETUVOS SVEIKATOS APSAUGOS DARBUOTOJAI 2024 - Gintarė Meslinienė, Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centras. 

Su 2024 metų Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimą gausiančiais medikais galima susipažinti čia: 

NUSIPELNĘ LIETUVOS GYDYTOJAI 2024 

NUSIPELNĘ LIETUVOS SLAUGYTOJAI 2024 

NUSIPELNĘ LIETUVOS SVEIKATOS APSAUGOS DARBUOTOJAI 2024 

Nusipelniusio mediko vardas suteikiamas vertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, už pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybes, svarbų indėlį plėtojant sveikatos apsaugą, sveikos gyvensenos propagavimą, farmacijos pramonę, Lietuvos, kaip sveikos valstybės, prestižo didinimą, vardo garsinimą, jaunosios medicinos specialistų kartos ugdymą, aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų rengimą. Taip pat už inovatyvių, tvarių vadybos sprendimų diegimą sveikatos priežiūros įstaigose, tarpvalstybinių santykių puoselėjimą ir plėtrą, veiksmingai prisidedant prie euroatlantinės integracijos, teikiant humanitarinę pagalbą karo pabėgėliams iš Ukrainos. 

Be tradicinių nominacijų, šių metų ceremoniją papuoš ministro padėkos už lyderystę steigiant sveikatos centrą, už nacionalinės GMP tarnybos kūrimą ir vieningų GMP standartų diegimą bei pavyzdinę pirminę priežiūrą ir sveikatos vadybos idėjų perdavimą visoje Lietuvoje.  

Taip pat apdovanojimuose bus pagerbti Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos darbuotojai ir sveikatinimo specialistai, savo veikla prisidėję prie pagalbos kovojančiai Ukrainai bei paskelbti ministerijos kartu su naujienų portalu Lrytas.lt inicijuoto visuomenės padėkų projekto „Ačiū medikams“ nugalėtojai.  

Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai šiemet vyks dviejų medikų bendruomenei reikšmingų datų sandūroje: balandžio 27-ąją minint Lietuvos medicinos darbuotojų dieną ir gegužės 13-ąją – Lietuvos slaugytojų dieną. Šiais metais oficialus šventinis renginys Vilniuje vyks balandžio 30 d.  

Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai vyksta nuo 2004 metų. Per visą apdovanojimų istoriją garbingi Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai 348 gydytojams, 110 slaugytojų ir 398 sveikatos apsaugos darbuotojams.

Pagal SAM inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: