Asmenys, prisidengę svetimais vardais, renka lėšas neva Ukrainos karinėms pajėgoms – organizacija „Stiprūs kartu“ jau kreipėsi į policiją dėl sukčiavimo. Taip pat artimiausiu metu planuojama kreiptis į teismą, siekiant panaikinti prieš dešimt dienų priimtą Registrų centro sprendimą registruoti juridinį asmenį „Mes stiprūs kartu“.

 

„Tai yra bandymas manipuliuoti visuotinai žinomo ir oficialiai registruoto mūsų organizacijos pavadinimu. Pasidomėjus VšĮ „Mes stiprūs kartu“ steigėjais, minčių kyla dar įvairesnių, bet viskam savas laikas“, - sakė savanorių koordinavimo centro vadovas Edmundas Jakilaitis.

  

Atkreiptinas dėmesys, kad „Stiprūs kartu“ nerenka lėšų Ukrainos kariuomenei, o užtikrina karo pabėgėlių atvežimą į Lietuvą, jų apgyvendinimą Lietuvos žmonių namuose, grįžimą į tėvynę. Organizacija kartu su Lietuvos skautija taip pat surengs vasaros atostogų stovyklą 500 Ukrainos vaikų.

 

Nacionalinio savanorių koordinavimo centro iniciatyvą „Stiprūs kartu“ įgyvendina Lietuvos Šaulių sąjungos Pelėdų būrys kartu su kitomis visuomeninėmis organizacijomis ir partneriais.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: