17 „Optibet-A lygos“ turo rungtynėse Telšiuose Jonavos atstovai patyrė dar vieną pralaimėjimą stipriausioje šalies lygoje.

„FK Jonavos“ atstovai nepasinaudojo tiesiogine galimybe prisivyti turnyrinės lentelės kaimynus.

Rungtynių pradžioje savųjų šansų turėjo abi ekipos, tačiau nei viena komanda jais nepasinaudojo.

30-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė D. Virksas, o rezultatas 1-0 išliko nepakitęs iki pirmojo kėlinio pabaigos.

Antrajame kėlinyje atakose šiek tiek aštresni atrodė Petro Kushlyk auklėtiniai, bet 74-ąją minutę „FK Jonava“ atstovai praleido dar vieną įvartį ir iki susitikimo pabaigos įvykių eigos pakeisti nebepavyko.

Jonaviečiai nusileido telšiečiams rezultatu 2:0.

Mūsų komanda artimiausias rungtynes žais namuose jau šį šeštadienį (liepos 2 d.), 16:00 valandą, kai Jonavoje svečiuosis kelio į pergales pastaruosiuose susitikimuose nerandantys marijampoliečiai.