Rugsėjo 14 dienos vakarą įvyko V-as ir finalinis Jonavos bėgimo taurės etapas, po kurio paaiškėjo ne tik paskutinio etapo, bet ir viso sezono greičiausieji. V-o etapo trasa bėgikams buvo atskleista tik varžybų vakarą ir sudarė 5,5 km. Ją išmėginti nusprendė 77 bėgimo entuziastai.

V-O ETAPO REZULTATAI:

Greičiausi vyrai:

1. Ignas Vanagas - (Kaunas) - 18:07

2. Ignas Ramonas – Kauno BMK - 18:58

3. Ramūnas Vilčinskas- Kauno BMK – 19:08

Greičiausios moterys:

1. Vilmantė Stašauskaitė - Maratonas – 20:14

2. Ugnė Dirsytė – Kėdainių SC - 22:44

3. Eglė Galimovienė – Bėgimo klubas - 23:02 Visi V-o etapo rezultatai : https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=287

2022 m. Jonavos bėgimo taurės viso sezono greičiausiųjų lyderių tarpe 3 vietas užėmė Aurelija Kisieliūtė (Kauno BMK) ir Remigijus Zalumskis („Lukas“). 2-os vietos pakylą papuošė Eglė Galimovienė („Bėgimo klubas“) ir Ignas Ramonas (Kauno BMK). Čempionais tapo visą sezoną pirmavę ir lyderių pozicijų iki pat finalo neapleidę Vilmantė Stašauskaitė („Maratonas“) ir Ignas Vanagas (Kaunas).

Galutiniai bendri įskaitiniai viso sezono taškai ir rezultatai : https://www.lbma.lt/registracija/jonava/rezultatai-2022/

Jonavos bėgimo taurės 2022 m. sezonas prasidėjo gegužės mėnesį ir tęsėsi iki rugsėjo vidurio. Per šį laikotarpį įvyko 5 bėgimo etapai, kurie buvo suorganizuoti Jonavos mieste bei tokiose Jonavos r. seniūnijose kaip Šveicarija, Žeimiai, Batėgala, Užusaliai.

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo ir tiems, kurie palaikė bėgikus tiek startuojant, tiek finišuojant. Iki susitikimo naujame Jonavos bėgimo taurės sezone 2023 metais.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: