Šiandien, vasario 28-ąją, apie 11 val. gyventojai pastebėjo, kad į  J.Vareikio progimnaziją atvyko greitosios medicinos pagalbos stoties (GMP) ekipažas bei iš mokyklos išvesdino asmenį su kauke. Jonaviečiai išvydę tokį atvejį sunerimo – kodėl asmuo su kauke, gal įtariamas koronavirusas?

Skubame nuraminti – tai nebuvo  COVID-19 (koronavirusas) įtarimas.  Į J. Vareikio progimnaziją GMP vyko dėl virtuvėje susižeidusios darbuotojos. Jai dėl žaizdos ant veido buvo užklijuotas pleistras.

Jonavos GMP medikai atkreipia dėmesį, kad gavus iškvietimą dėl koronaviruso įtarimo, atvykę medikai būtų su specialia apranga – akiniai, kombinezonai, galvos apdangalai, respiratoriai ir t.t. O šiuo minimu atveju į mokymo įstaigą medikai vyko apsirengę įprastai.  

***

Nuolat atnaujinamą informaciją apie koronavirusą galite rasti ČIA 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: