Jonavietis Andrius Lobovas šiandien išplatino video pranešimą, kuriame dalinasi informacija apie „mistinį Covid -19 testų atlikimą“. Anot video siužete kalbėjusio A. Lobovo, mobilūs Covid-19 patikros punktai – uždaryti, nes šalta, o norintys pasitikrinti ar neserga koronavirusu, už testą privalo susimokėti. Jonavietis nepraleido progos paminėti ir vakcinos nuo Covid -19, kuria pasiskiepijusieji –esą susirgo.

Per kelias valandas paviešintas vaizdo įrašas sulaukė gausaus komentatorių būrio, beveik 500 patiktukų ir pasidalinimų.

Jonavos rajono savivaldybės administracijos Vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja) Renata Merfeldienė tokią informaciją paneigė. Jonavos mobilus Covid-19 punktas nėra uždarytas, tik sutrumpintas jo darbo laikas.

„Kaip jau buvo skelbta anksčiau, Jonavos mobilaus patikros punkto darbo laiką mes galime koreguoti atsižvelgiant į gyventojų srautus. Esame pasitvirtinę tvarkos aprašą, pagal kurį vadovaujantis, galime arba ilginti, arba trumpinti punkto darbą. Stebėdami atvykstančiųjų tikrintis srautus, matome, kad nebėra itin didelio poreikio – pacientų srautai mažėja, todėl patikros punktas šiuo metu testavimą atlieka darbo dienomis nuo 8 iki 11 val.“, - teigia savivaldybės gydytoja R. Merfeldienė.

Paklausus, ar keitėsi tvarka norintiems atlikti Covid -19 testą, specialistė patikino, kad tvarka išliko tokia pati – testuojami tik simptomus turintys asmenys, o testai atliekami tik iš anksto užsiregistravus ir nemokamai.

Koronaviruso testavimai už atlygį Jonavoje nėra atliekami, jonaviečiams tektų vykti į kitus šalies miestus.

Kalbant apie vakcinavimą, iki trečiadienio bus sunaudotos visos Jonavai skirtos vakcinos dozės pagal numatytą prioritetinį eilės sąrašą. Pirmąja vakcinos nuo koronaviruso doze iš viso paskiepyti 492 jonaviečiai, susirgusiųjų Covid -19 po skiepo – nėra.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: