FIBA "Europos taurės" C grupės rungtynėse Jonavoje "CBet" priėmė Suomijos vice-čempionus "Karhu Basket" krepšininkus. 

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir didžiąją pirmojo kėlinuko dalį pirmavo. Didesnės persvaros šeimininkai taip ir neįgyjo bei į antrą kėlinį nusinešė minimlią persvarą (25:24). 

Antrajame kėlinyje abi komandos nestabdė žaidimo temo ir tęsė taškų lenktynes, kurios naudingesnės buvo T. Palmi vedamiems svečiams. Suomijos ekipa į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama (44:47). 

Trečiajame kėlinyje įsibegėjo jonaviečių lyderis S. Mičovičius, kurio sėkminga atkarpa leido susigrąžinti šeimininkams pranašumą (55:50). Prieš pat lemiamą ketvirtį E. Šeškus surinko 8 taškus ir leido išlaikyti turimą 5 taškų pranašumą (71:66). 

Lemiammame ketvirtyje suomiai kilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti mažiau nei dviems minutėms riartėjo iki 1 taško (82:81). Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė suomiai, tačiau I. Gandia-Rosa fantastišku tritaškiu išplėše pratesimą (87:87).

Pratęsime vyko nervų karas, o namų sienos rungtynių pabaigoje tapo lemiamas faktorius. "CBet" iškovojo 3-iąją pergalę (98:94) iš 4-ių galimų ir dar labiau sustiprino šansus žengti į kitą etapą.  

bcjonava.lt inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: