,,Sveiki. Esu jonavietė, kuri labai džiaugiasi jonaviečių programėle, bet pastebiu, kad joje pasitaiko nemažai klaidų. Per Gedulo ir vilties dieną programėlėje buvo nurodyta, kad jos minėjimas vyks prie Stelos, nors vyko Šmatų kapinėse. Vakar jūs paskelbėte, kad Jonavos sporto centras atsisveikino su dar viena savo auklėtinių laida, o programėlėje rodo, jog toks renginys turi vykti šiandien, birželio 16 dieną. Norėtųsi, kad tokių klaidų nepasitaikytų, nes nesmagu, kai ruošiesi renginiui, o tada supranti, kad jis arba praėjo, arba vyko kitoje vietoje", - tokį laišką redakcijai atsiuntė skaitytoja Vilda.

Susisiekus su Jonavos rajono savivaldybe nurodyta, kad renginių kalendorių programėlėje tvarko administracijos darbuotojai, o informacija apie renginius suplaukia iš visų įstaigų, organizacijų.

,,Natūralu, kad gali pasitaikyti žmogiškų klaidų, būna, kad ir organizatoriai suklysta nurodydami laiką ar vietą. Pastebėjus netikslumus, kviečiame gyventojus apie tai informuoti tos pačios programėlės pagalba, skiltyje „Pasakyk, ką galvoji“", - paaiškino Jonavos rajono savivaldybės atsakymų į užklausas specialistas Evaldas Utyra. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: