Jonavos „CBet” dar sausio 24 d. sužaidė paskutiniąsias rungtynes Klaipėdoje ir nuo pastarojo susitikimo nerungtyniavo „Betsafe-LKL“ lygoje. Pergalingose rungtynėse Klaipėdoje mūsų komandai vadovavo trenerio asistento pareigas užimantis Paulius Malašauskas. Pakalbinome trenerį apie tai, kas vyko po debiutinių rungtynių, kaip komandai sekasi ruoštis ateinančiam susitikimui bei apie komandos atmosferą.

  • Nuo paskutiniosios pergalės prieš Klaipėdos „Neptūną“ praėjo kiek daugiau nei viena savaitė, ar sulaukei daug sveikinimų po sėkmingo susitikimo uostamiestyje? 

Taip, tikrai labai daug! Tikrai daugiau nei per gimtadienį sveikinimų sulaukiau. Iš karto po rungtynių labai smagiai atšventėme su vyrais rūbinėje. Komanda mane gerai išmaudė, taip smagiai visi emociškai iki galo išsikrovėme. Jėgų gimtadienio šventimui daug ir neliko po tokių rungtynių. 

  • Kaip jaučiasi Virginijus Šeškus, ar jau visi plušate treniruotėse? 

Treneris Virginijus grįžo į treniruotes po tų dviejų laisvadienių, po rungtynių su „Neptūnu“. Dar tuo metu atrodė, kad jaučia pasekmes, bet su kiekviena diena jo sveikata vis geresnė ir dabar visi treneriai dirbame su komanda. 

  • Kaip komanda išnaudojo šį laisvą laiką, kokį planą trenerių kolektyvas iškėlė komandai per šią beveik dviejų savaičių pertrauką? 

Pirmiausia, leidome žaidėjams prasivėdinti galvas ir davėme šiek tiek poilsio. Taip pat skyrėme dėmesį žaidėjų atsistatymui, nes turime ir traumuotų žaidėjų. Įvedinėjome naujus žmones ir krovėme baterijas prieš laukiančias „Betsafe-LKL“ kovas. 

  • Kaip manai, ar tokia ilgesnė pertrauka išeis „CBet“ komandai į naudą? 

Manau, kad tikrai išeis į naudą, turime keletą traumuotų žaidėjų, gyvename su savo problemomis ir bandome jas spręsti. 

  • Su Kėdainių komanda 3 susitikimus žaidėte dar spalio mėnesį (iš ekipos išvyko V. Čižauskas ir A. Canka, o prie komandos prisijungė S. Smajlagic, T. Starks ir D. Stenionis), kiek ši komanda atrodo pasikeitusi? 

Sezono pradžioje matėsi, kad jų komanda, išskyrus R. Kuksiks, visiškai neturėjo metikų, o dabar jiems pasipildžius S. Smajlagic jaučiasi, kad yra keli pavojingi žmonės perimetre ir jų žaidimas tapo gerokai platesnis. T. Starks atrodo labai agresyvus, yra staigus ir tai jiems prideda užtikrintumo poziciniame puolime, kai sunkiau pavyksta kurti. Pastarosiose dviejose rungtynėse praktiškai 20 metimų jis vienas išsimeta. Paskutinėse rungtynėse pataikė kelis metimus iš toli, nors iki tol buvo nepataikęs nei vieno tritaškio. 

  • Sekmadienio rungtynėse su Prienų ekipa „Nevėžio“ krepšininkai vos įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 8:27. Prisimenant nesėkmingą susitikimą Kėdainiuose, to susitikimo pirmajame kėlinyje irgi atsilikote dviženkliu skirtumu. Kiek svarbu nepaleisti Kėdainių komandos rungtynių pradžioje? 

Aš asmeniškai apie tą susitikimą daug šnekėti nenoriu, visi pamename kas buvo. Buvo nusileista nusiteikimu tų rungtynių pradžioje, bet vėliau vis tiek grįžome į rungtynes ir bandėme kautis dėl pergalės. „Nevėžis-Optibet“ su Prienais labai gerai pataikė ir tas pats minėtas Starks, ir jie pagavo „Labas-GAS“ komandą su ta gera banga. Vėliau Prienai dar bandė kabintis, tiesiog nepataikė kelių gerų metimų. Reziumuojant, tai labai jauna, greita komanda, kurios žaidimas dažnai banguoja. 

Jonavos „CBet“ pergalė Kėdainiuose yra labai reikalinga kovojant dėl kuo aukštesnės vietos „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Šeštadienio dvikova Kėdainiuose prasidės 16:30. 

Sekantis „Betsafe-LKL“ susitikimas Jonavoje vasario 12 dieną, kai pirmą kartą šį sezoną priimsime Utenos „Uniclub Casino – Juventus“.

 

Jonavos „CBet“ inf.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: