Vasario 23 -ąją policijos pareigūnams pranešta apie galimą smurtą artimoje aplinkoje. Pranešimas apie tai gautas apie 21 val.

Nuvykus į įvykio vietą, Kurmagalos kaime, paaiškėjo, kad išgertuvių metu, vyriškis grasino peiliu papjauti sugyventinę. Virš 40 metų vyriškis sulaikytas, jam nustatytas 2,15 prom. girtumas.

Moteris, kuriai grasino papjovimu, demonstravo pareigūnams, kokius veiksmus atliko sugyventinis. Netyčia, rodant, kaip sugyventinis grasina jai peiliu, buvo sužalotas tarnybos metu uniformuotas Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK pareigūnas. Jam perpjautas pirštas. Suteikus med. pagalbą, pareigūnas tęsė tarnybą.

Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str. 1 d. (Tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.)

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: