Praėjusią savaitę Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 6 kartus, medžioklę – 18 kartų. Dėl atliekų deginimo kreiptasi 7 kartus, netinkamo atliekų tvarkymo – 5, nuotekų – 7, vandens taršos – 3, neteisėtų kirtimų – 8, vandens apsaugos juostų pažeidimų – 4, oro taršos – 7, miškų – 2, pranešimų apie sumedžiotus vilkus – 5, nukeltus gandralizdžius – 3, kitos taršos – 2, dėl kitų pažeidimų ir konsultacijų kreiptasi 24 kartus.

Dėl į autoįvykius pakliuvusių laukinių gyvūnų kreiptasi 193 kartus (praėjusią savaitę – 223), dėl kitų įvykių su laukiniais gyvūnais – 60 kartų (praėjusią savaitę – 48).

Iš ne darbo metu gautų 209 pranešimų 15 buvo skubūs, iš jų 144 pranešimai buvo gauti savaitgalį ir 65 darbo dienomis po darbo valandų.

Kaip teigia aplinkosaugininkai, skubūs pranešimai patenka į skubaus reagavimo pranešimų sąrašą, patvirtintą Aplinkos ministerijos įsakymu ir į juos išvykti privaloma per pusvalandį pasyvaus budėjimo metu, per 1 val. – darbo metu. Į kitus pranešimus reaguojama eilės tvarka – t. y. per kuo trumpesnį laiką, bet ne vėliau kaip per 10 darbo dienų.

Primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995 arba 112.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: