Kaip jau esame rašę, birželio 15-ąją, apie 13. val. policijos pareigūnai ir greitoji medicinos pagalba skubėjo į J. Basanavičiaus gatvę - gautas pranešimas apie partrenktą žmogų. Tuomet gautais pirminiais duomenimis, automobilis "VW Golf", vairuojamas vyro (gim. 1939 m.), partrenkė per perėją ėjusią moterį (gim. 1975 m.). Moteris pristatyta į gydymo įtaigą. Daugiau apie jos būklę nebuvo atskleidžiama, tačiau šiandien ji sutiko papasakoti ne tik apie tai, kaip jaučiasi, bet ir apie detales, kurias prisimena iš įvykio.

,,Tądien mano mamą turėjo skiepyti Jonavos vakcinacijos centre. Ji paprašė, kad nueičiau į banką nuimti pinigėlių.

Kai reikėjo eiti per perėją, apsidariau, įvertinau, kad šalia nėra automobilių ir žengiau į ją. Jau eidama perėja staiga pamačiau atvažiuojantį automobilį ir pamenu, kad aš matau, jog vairuotojas mane mato, bet nestoja. Aš dar spėjau pagalvoti, kodėl tu mane matai, bet nestoji? Ir daugiau nieko nebepamenu...", - pasakojo nukentėjusioji.

Moteris patyrė daugybinius kūno sužalojimus. Jos žodžiais tariant, nėra kūno vietos, kurios neskaudėtų iki šiol. Be nubrozdinto veido, sumuštos akies, sužalotų kelėnų, alkūnių ir kitų vietų, jai lūžo dubens kaulai.

,,Važinėju su kėdute ant ratų. Kadangi dabar esu kaip vaikas - man reikia priežiūros, vyras pasiims neplanuotų atostogų", - pasakojo jonavietė.

Parašius straipsnį apie šį įvykį ir patalpinus jį portalo jonavoszinios.lt ,,Facebook" paskyroje, pasipylė ne vienas komentaras, kuriame apeliuojama į pėsčiųjų atsakomybę. Paklausus, ką apie juos mano pati nukentėjusioji, moteris neslepia apmaudo. 

,,Jei yra pėsčiųjų perėja, žmonės ir eina ja tikėdamiesi, kad vairuotojai laikysis kelių eismo taisyklių. Dabar, net elgdamasis atsakingai, nesi tikras, ar kas nepaims ir nenublokš tavęs. Taip neturi būti", - teigė moteris.

Nukentėjusioji iki šiol nesulaukė ir vairuotojo atsiprašymo.

Primename, kad praėjusiais metais J. Basanavičiaus gatvėje, pėsčiųjų perėjoje, blaivaus 71-erių vyro vairuojamas automobilis „Toyota Rav4” partrenkė 87-erių metų senolę (plačiau skaitykite čia). Ši dėl patirtų sužalojimų, deja, neišgyveno. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: