Artėjant gražiausioms metų šventėms, didžioji dauguma jonaviečių su nekantrumu laukė, kol miestas ir jo prieigos sutviskės šventinėmis šviesomis. Prieš prasidedant miesto puošybos darbams, buvo skelbiama, kad Kalėdų dekoracijomis nušvis dar daugiau Jonavos erdvių. Viena planuotų naujovių – suspindėti turėjo ir naujasis statinys - nuo Sporto arenos link Kosmonautų gatvės statomas pėsčiųjų - dviratininkų tiltas, tačiau šis planas taip ir liko neįgyvendintas.

Praeitų metų lapkričio mėnesio pradžioje buvo skelbiama, kad miesto puošyba ne pirmus metus rūpinsis UAB ,,Efi projektai". Su minima bendrove pasirašytos sutarties vertė - 49 500 eurų be PVM. Į šią sumą buvo įtrauktas naujojo pėsčiųjų tilto puošimas profesionalia LED girlianda, suformuojant LED šviesų tunelį.

Dar tuomet manyta, kad statybos iki švenčių bus baigtos ir tiltas suspindės šventinėmis dekoracijomis. Tačiau dėl nebaigtų pėsčiųjų tilto statybos darbų, užtikrinant saugumą, tilto puošybos atsisakyta. Bendrovei ,,Efi projektai" sumokėta tik už faktiškai atliktus puošybos darbus, o tilto puošybai numatyta suma -  8 500 eurų be PVM - grįžo į rajono savivaldybės biudžetą.  

 

Nuotraukoje – planuota dekoruoti tilto vizualizacija

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: