Sausio 4-ąją Jonavos ligoninės akušerijos ginekologijos skyriuje gimė pirmasis 2021 -ųjų metų kūdikis. Jo susilaukė Ulachovičių šeima.

Dominyko vardu pavadintas berniukas pasaulį išvydo 11.35 val. Jo svoris - 3280 g., ūgis - 50 cm.

,,Dominykas - mūsų pirmagimis, tad jo gimimas - be galo didelis ir įsimintinas įvykis mūsų gyvenime. Apie tai, kad mūsų sūnus - pirmasis 2021-ųjų kūdikis gimęs Jonavoje, mums pranešė medikai. Vėliau sulaukėme ir socialdemokratų sveikinimo. Visa tai tikrai suteikė dar daugiau teigiamų emocijų", - džiaugėsi kūdikio mama I. Ulachovičienė. 

Besilaukdama moteris jau žinojo, jog gimdys būtent Jonavoje. 

,,Esu jonavietė. Dėl to nebuvo svarstymų apie kitą gydymo įstaigą. Taip pat į kitus miestus dairytis nesinorėjo ir dėl Covid - 19 plitimo. Pandemija kėlė šiokių tokių baimių ir nėštumo metu, bet buvau nusiteikusi, kad viskas bus gerai, taip ir buvo...

Galiu pasidžiaugti, kad net nesitikėjau, jog tiek gimdymą priėmę gydytojai, tiek vėliau mus prižiūrėjęs personalas bus toks rūpestingas. Apie Jonavos ligoninės akušerijos ginekologijos skyrių galiu pasakyti tik gražius atsiliepimus", - teigė I. Ulachovičienė. 

Paklausta, kodėl šeima pasirinko Dominyko vardą, jonavietė teigė, kad iki gimdymo buvo apsvarstytas ne vienas variantas, tačiau berniukui išvydus pasaulį, sutuoktiniai neabejojo - šis vardas kaip tik jam. 

Pernai Jonavos ligoninėje gimė daugiau nei 300 kūdikių.

Taip pat skaitykite: