Jonavoje, Plento gatvėje, kelio atkarpoje ties prekybos centru ,,Maxima", prieš pat žiedinę sankryžą, važiuojant nuo Kauno pusės, vairuotojus pasitinka vis gilėjančios provėžos. Daugiausiai problemų šios kelia tiems, kurie suka į jau minėto prekybos centro aikštelę - žemiems automobiliams toje vietoje nelygumai liečia dugną.

,,Sukau į ,,Maximą" ir nusibraukiau buferio dažus, braukiau dugną. Tie nelygumai kelyje - tikrai gilūs, gaunasi lyg duobė. Ar čia normalu? Gal jau reikia tvarkyti tas provėžas?", - teiravosi skaitytojas Mantas.

Aptariamas kelias priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Susisiekus su ja ir informavus apie vairuotojų nepatogumus, gautas atsakymas, kad už valstybinės reikšmės kelių priežiūrą atsakinga AB „Kelių priežiūra“, kuriai pavesta įvertinti minėto kelio dangos būklę bei nustačius pažaidas, imtis reikalingų priemonių, kad defektai būtų pašalinti.

,,Tuo tarpu, užtikrinant eismo dalyvių saugumą,  ruože bus pastatyti apie kelio nelygumus vairuotojus įspėjantys ženklai", - informavo LAKD. 

,,Google street view" nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: