Kaip paros įvykių suvestinėje registruoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, po ilgojo savaitgalio, pirmadienį, Jonavoje ,,užderėjo” neblaivių vairuotojų.   

Vasario 19 d. apie 16.20 val. Jonavos r., kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, automobilį „Peugeot“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1991 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,81 prom. 
 
Vasario 19 d. apie 19.00 val. Jonavos r., Ruklos mstl., Laumės g., automobilį „VW Touareg“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1963 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,95 prom. 

Primename, kad vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: