Šiandien, birželio 7-osios vidudienį, gautas pranešimas, kad A. Kulviečio gatvėje, po daugiabučio namo langais guli vyriškis pasruvęs krauju.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai sulaukė ir medikų pastiprinimo. Paaiškėjo, kad vidutinio amžiaus vyras buvo vartojęs alkoholio. Jis tiesiai po daugiabučio langais nusprendė keliose vietose, tarp riešo ir alkūnės, susipjaustyti rankas. Tiek policijai, tiek medikams šis vyriškis gerai pažįstamas – dėl įvairių incidentų į gydymo įstaigą yra vežtas ne kartą.

Šiuo atveju vyriškiui vietoje sutvarstytos rankos. Į gydymo įstaigą jis išvežtas lydimas policijos pareigūnų, mat ankstesniais kartais vežamas buvęs agresyvus, grasino medikams.

Spėjama, kad vyriškis, neturintis pastovios gyvenamosios vietos, „prieglobsčio“ ieškosi medicinos įstaigoje, o būdamas neblaivus ir bijantis kraujo, jį pamatęs ant savo rankų – nualpo.  

 

 

.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: