Kaip praneša Policijos departamentas, vakar registruotas įvykis, susijęs su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis. 

Birželio 4 d. apie 20 val. 45 min. Jonavoje, Kosmonautų g., namo kieme, sulaikytas vyras (g. 1991 m.), kuris turėjo du maišelius su augalinės kilmės narkotine medžiaga. 

Kratos metu vyro namuose rasti trys paketai su augalinės kilmės narkotine medžiaga (apie 2 kg svorio), elektroninės svarstyklės, maišeliai su augalinės kilmės narkotine medžiaga ir grynieji pinigai. 

Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu nuo penkerių iki aštuonerių metų.).

 

 

 

Taip pat skaitykite: