Portalo jonavoszinios.lt redakcija prieš kurį laiką yra gavusi skaitytojo Valdo laišką su išreikštu pageidavimu, kad Žemaitės gatvėje atsirastų ištisinė linija. Posėdžiavusi Saugaus eismo komisija (SEK) priėmė sprendimą. 

Skaitytojas Valdas išdėstė problemą ir teiravosi, ar klausimas galėtų būti apsvarstomas. 

,,Žemaitės gatvėje supaišius automobilių stovėjimo vietas, įrengus ,,zebriukus", kelias pasiaurėjo, tačiau lenkti didelėje dalyje jo - niekas nedraudžia.  

Norint išsukti iš kiemų į pagrindinę, matomumas - prastas, tačiau prie to dar galima prisitaikyti. Problema - lenkiantys vairuotojai. Ne kartą teko matyti, kaip Žemaitės gatvėje vyksta lenkimas būtent ties mūsų sankryža. Tai tikrai kelia pavojų. Tiek aš, tiek mano kaimynai mano, kad ties įvažiavimus į kiemus turėtų būti ištisinė linija”, - rašė Valdas, kurio klausimas perduotas SEK.  

Praėjusią savaitę posėdžiavusi Saugaus eismo komisija priėmė sprendimą, kad prašymui, brėžti ištisinę liniją Žemaitės gatvėje, nepritars. Anot SEK, gatvė įrengta pagal projektą, šioje vietoje eismo įvykių nėra fiksuota.

***

Gyventojai, turintys klausimų, susijusių su saugumu keliuose, patys gali kreiptis į Jonavos Saugaus eismo komisiją el. paštu: sauguseismas@jonava.lt.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: