13-ojo "Optibet-A lygos" turo rungtynėse Gargžduose susitiko „Bangos“ ir FK Jonavos” futbolininkai.

Susitikimą puikiai pradėjo svečiai iš Jonavos ir jau 3-iąją minutę pasižymėjo  neseniai prie komandos prisijungęs ukrainietis V. Khamelyuk. Prabėgus 15 minučių nuo praleisto įvarčio šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą, kuomet pasižymėjo V. Paulauskas.

Po praleisto įvarčio jonaviečiai vėl mobilizavosi ir sugebėjo pasižymėti dar kartą, bet įvartis buvo anuliuotas po užfiksuotos pražangos puolime.

Likusio pirmojo kėlinio metu šeimininkai daugiau kontroliavo kamuolį, o jonaviečiai esant progai kontratakuodavo.

Po pertraukos jonaviečiai truputį daugiau kontroliavo kamuolį, kas leido primesti savąjį žaidimo tempą bei neleido progų kurti vietos ekipai. 65-ąją minutę diskutuotiname epizode „Bangos“ baudos aikštelėje teisėjui nieko neužfiksavus, jonaviečiai liko be 11-os metrų baudinio. Rungtynių pabaigoje vyko nervų karas ir aikštėje netrūko fizinės kovos, bet nei vienai komandai nepasižymėjus rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Šios lygiosios pagaliau leido jonaviečiams atsidaryti savąjį taškų kraitį čempionate.