Spalio 5 dienos duomenimis, Jonavos rajone koronavirusu iš viso serga 166 asmenys. Pirmadienį dėl koronaviruso ištyrus 290 asmenų, Jonavoje patvirtinti 9 nauji susirgimai ir 26 pasveikimai.

Naujų mirties atvejų rajone nebuvo gana seniai. Paskutinieji mirties atvejai NUO ir SUSIJĘ su koronavirusu registruoti rugpjūčio 28-ąją. Tačiau šiandien skelbiama apie naujas mirtis, susijusias su Covid-19 liga. Per pastarąsias tris dienas, spalio 2, 3 ir 4 dienomis registruoti trys nauji mirties atvejai, susiję su Covid. Mirė trys jonavietės, kurių amžius virš 30-ties, virš 40 -ties, ir moteris nuo 90 iki 99 metų.

Jonavos rajone iš viso nuo pandemijos pradžios yra mirę 79 asmenys nuo Covid-19 ligos, mirtys, susijusios su Covid iš viso 133.     

Jonavos rajonas išlieka  Raudonojoje C3 spalvinėje zonoje, nors naujų atvejų pokytis, palyginti su praėjusia savaite ir išaugo 55,3%.

Per vakar iš viso pasiskiepijo 123 jonaviečiai, pakartotinai iš jų - 12. Iš viso Jonavos rajone bent viena vakcinos doze pasiskiepijo jau 58,9% visų Jonavos rajono gyventojų. Pilnai pasiskiepijusių procentas siekia 54,8 visų jonaviečių.  

Savarankiškai kiekvienos dienos duomenis galite stebėti ČIA. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: