Remiantis turima statistika, užsisakančių vardinius numerius vis daugiau: pavyzdžiui, 2020 m. tokių užsakymų iš viso buvo 345, 2021 m. – 602, t. y. kone dvigubai daugiau. Šiemet iki gruodžio 1 d. užsakyti jau 623 transporto priemonėms skirti deriniai.  

„Matome vis augantį klientų susidomėjimą vardinius numerio ženklus užsakyti kaip dovaną, todėl išsprendėme situaciją, kuomet nėra galimybės jų padėti po eglute, nes pagamintos lentelės saugomos padaliniuose. Itin malonu prisidėti prie šventinės atmosferos kūrimo, papildomų potyrių tiek išpakuojant, tiek ir dovanojant šią unikalią dovaną. 

Šio tipo ženklai yra tikra dovanų dovana, įteikiama ypatingomis progomis bei dažnai turinti dar ypatingesnę reikšmę. Tai tvaru, sentimentalu, kartu ir unikalu – antrų tokių ženklų niekas neturės,“ – teigia Rūta Gudašiūtė, „Regitros“ skaitmeninių kanalų projektų vadovė.  

Renkantis vardinius numerio ženklus taikoma viena esminė taisyklė – galimas maksimalus šešių simbolių skaičius ir vienas iš jų privalo būti skaičius, o visa kita jau kūrybiškumas. 

„Gana dažnai šiuos išskirtinius numerio ženklus renkasi tiek įmonės reklamos tikslais, tiek fiziniai asmenys, kurių išradingumas renkantis derinį tikrai džiugina. Žinoma, įprastai žmonės renkasi gimimo, vardo ar pavardės inicialus, automobilio markės ar modelio pavadinimą, o kartais tiesiog savo laimingąjį skaičių. 

Visgi, tikrai malonu matyti prašymus, kuriuose matomi deriniai „GR0ZIS“, „SMIL3”, įvairios sentimentalios datos, kaip santuokos sukaktis ir kt. Beje, praėjusiais metais, gruodį, buvo išduotas derinys HOH0HO – matyti rimtas požiūris į Kalėdas“, – šypsosi Antanas Raudonis, „Regitros“ numerio ženklų išdavimo ekspertas. 

Apdovanoti save ar artimąjį išskirtiniu deriniu galite juos užsakydami šių metų gruodžio 1-29 d. Šventinę lentelę, pagamintą iš minkšto PVC plastiko, kuri nėra skirta naudoti eisme, klientai gali užsisakyti parašydami laišką el. paštu labas@regitra.lt, nurodant savo vardą, pavardę, užsakytą derinį ir adresą, kuriuo pageidaujama gauti siuntą.

„Regitra“  inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: