Informuojame, kad gavome Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos Kertinio valstybės telekomunikacijų centro pranešimą apie š. m. rugpjūčio 16 d. numatomus atlikti TESTA planinius darbus. Dėl šių darbų negalėsime teikti transporto priemonių registravimo paslaugų, todėl pirmadieniais dirbantys „Regitros“ padaliniai – nedirbs (Vilniuje – A. Juozapavičiaus g. 6, Senasis Ukmergės kel. 4, Kaune – Raudondvario pl. 234B, Kelmės, Radviliškio, Druskininkų, Vilkaviškio padaliniai). Kauno Raudondvario pl., Radviliškio bei Vilkaviškio padaliniai papildomai klientus aptarnaus rugpjūčio 21 d. (šeštadienį) nuo 8 iki 16.45 val.

Šie planiniai darbai neįtakos vairuotojų pažymėjimų išdavimo paslaugos ir praktikos egzaminų, kurie numatyti Vilniuje, Avižienių padalinyje, esančiame adresu Senasis Ukmergės kel. 4.

Apgailestaujame dėl patiriamų nepatogumų. Su klientais, kurie dėl vizito užsiregistravo rugpjūčio 16 d., susisieksime pasiūlydami perkelti apsilankymo datą į jiems palankesnę.

Taip pat informuojame, kad galimi sutrikimai naudojantis ir elektroninėmis paslaugomis. Pateiktų užklausų nagrinėjimas bus pratęstas iš karto, kai tik bus baigti planiniai darbai. Apie pasikeitusius jų statusus, klientai bus informuoti el. paštu arba SMS žinute.

„Regitra“ atsiprašo savo klientų, kurie susidurs su šiais laikinais nesklandumais.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: