Per pandemiją ypač išpopuliarėjusi apsipirkimo internetu galimybė nepraranda savo aktualumo gyvenimui grįžus į įprastas vėžes – artėjant vasarai „Rimi“ ne tik plečia prisistatymo teritoriją, bet ir siūlo greitojo atsiėmimo iš parduotuvės paslaugą, kuomet krepšelis surenkamas vos per 30 min. Bendrovės e. komercijos vadovė Margarita Petraševičienė pasakoja, kad pasiteisina visi pirkėjams siūlomi apsipirkimo būdai, o greitėjantis gyvenimo tempas skatina žmones apsipirkti dar efektyviau. 

Kurjerių autobiliuose – karščių nebijanti šaldymo įranga

Karštomis vasaros dienomis parsivežę prekes iš parduotuvės neretai pastebime, kad ledai spėjo aptirpti, o jei dar teko pastovėti kamščiuose, galėjo nukentėti ir vežamos mėsos kokybė. „Apsipirkdami fizinėse parduotuvėse tikrai ne visada galime užsitikrinti kokybišką maisto transportavimą į namus. Tuo tarpu internetu „Rimi.lt“ užsakytas prekes gabename tam pritaikytais automobiliais, kurie turi šaldymo įrangą – tai didelis privalumas, nes maisto produktai, kuriuos atsiimsite prie savo namų durų, bus puikios kokybės“, – sako M. Petraševičienė.

Į fizines parduotuves sunku išsiruošti ir prastu oru, neturint automobilio ar nespėjant atlikti susiplanuotų darbų. „Štai tada ir gelbsti mūsų kurjeriai, atvežę prekes iki jūsų durų. Jei gyvenate miesto pakraštyje, sutaupote ne tik laiko, bet ir brangstančio kuro sąnaudų. Atsižvelgę į pirkėjų pageidavimus, vasaros sezonui prailginome prekių pristatymo laiką iki 22 valandos. Be to, net jei gyvenate šalia mažos „Rimi“ parduotuvės, kurioje prekių asortimentas nėra toks platus, kaip toliau esančiuose supermarketuose, užsakydami galite gauti produktus iš didžiųjų prekybos centrų. Džiaugiamės jau galėdami elektroninėje parduotuvėje pasiūlyti klientams dar beveik 400 prekių iš ūkininkų parduotuvėlių „Vikis“ – jų asortimentas anksčiau buvo kur kas mažesnis“, – atkreipia dėmesį Margarita Petraševičienė.

Naujovė: atsiimkite prekes per 30 minučių

Pirkėjai mielai naudojasi dar dviem užsakytų prekių atsiėmimo būdais – tiek „Drive“ punktuose, tiek fizinėje parduotuvėje: „Viena iš vasaros sezono naujovių – šešiuose prekybos taškuose bus galima užsakytas prekes atsiimti per pusvalandį. Greitas atsiėmimo būdas patiks vasarą skubantiems į gamtą, sodybas ar pas draugus. Užsibuvus darbe taip pat patogu susiformuoti krepšelį vakarienei ir pakeliui pasiimti jį iš „Drive“ stotelės be jokių eilių. O užsakyti prekes labai paprasta: kai jau susidėjote prekių krepšelį, atsidarykite pristatymo pasirinkimus ir išsirinkite jums tinkamiausią prekybos centrą bei laiką. Prekybos centrų pasirinkime iš karto galėsite matyti informaciją, kur yra galimas greitasis atsiėmimas, o prie laikų pasirinkimo matysite greitojo atsiėmimo paslaugą – ji bus išryškinta mėlyna spalva.“

Kita „Rimi“ naujiena patiks leidžiantiems atostogas pajūryje ar vasarai persikeliantiems į sodų bendrijas, mat plečiamos prekių pristatymo į namus teritorijos. „Nuo birželio 13 dienos paslauga bus pasiūlyta Neringos savivaldybės gyventojams ir svečiams bei išplėstos pristatymo į namus zonos Klaipėdos rajone. Prekių pristatymo į namus paslauga nuo birželio 1d. pradeda veikti ir Alytuje, Panevėžyje, Jonavoje bei Gargžduose. Taip pat nebus pamiršti ir didmiesčių priemiesčių gyventojai – pristatysime prekes gyvenantiems sodų bendrijose šalia didžiųjų miestų“, – žada „Rimi“ e. komercijos vadovė Margarita Petraševičienė. 

Daugiau informacijos apie prekių atsiėmimo būdus rasite čia: https://www.rimi.lt/e-parduotuve/lt/uzsakymu-atsiemimas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: