Kaip skelbia Jonavos bendruomenės pareigūnai, praėjusią savaitę Jonavos r., Ruklos mstl., Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos pareigūnai, patikrinę butą, rado ir paėmė neteisėtai laikytus daugiau kaip 500 pakelių cigarečių, kurių prekinis žymėjimas neatitiko LR teisės aktų reikalavimų.

Buto šeimininkui (gim. 1957 m.) už padarytą nusižengimą gresia administracinė atsakomybė. Už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką, prekybą akcizais apmokestinamomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai įsigytų, laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija dešimt, bet neviršija penkiasdešimt bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, numatyta bauda nuo 2000 iki 5590 (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 5 d.).

Pareigūnai primena, kad policija nuolat ir aktyviai tikrina gautą informaciją, stebi potencialius nelegalios prekybos taškus.

Parengta pagal Jonavos policijos bendruomenės pareigūnų informaciją.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: