Kaip informuoja Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, savaitgalį Jonavoje dirbančius ugniagesius gelbėtojus pasiekė ne vienas pranešimas.

Birželio 19-ąją 06:19 val. PK pranešė, kad Jonavos r. sav., Žeimių sen., Kuigalių k., Sodų g., policijos pareigūnams reikalinga pagalba patekti į kambarį, kuriame yra užsirakinęs agresyvus vyras. Gavus iš policijos informaciją, kad pagalbos nebereikia, pajėgos atšauktos kelyje.

Tą pačią dieną 09:44 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Žemaitės g., dega žolė. Atvykus žmonės jau buvo patys užgesinę žolę, išdegė apie 1 m² pievos.

13:02 val. gautas pranešimas, kad, Jonavoje, Chemikų g., ant stogo palikti dujų balionai. 2 dujų balionai nunešti į pavėsį ir pridengti. Pirminiais duomenimis, kam jie priklauso - nenustatyta. Balionai buvo nauji, užplombuoti.

Birželio 20-ąją apie 20:20 val. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Panoterių mstl., Liepų g. esantį rūsį įkrito karvė, kuri negali išlipti. Visgi, gyvūnui gelbėtojų pagalbos neprireikė -beruošiant gelbėjimo įrangą karvė išlipo pati. 

Taip pat skaitykite: