Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato (Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK) pareigūnai po šio savaitgalio papildomai atlieka dar du ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodeks 259 str.

Šeštadienį, birželio 12 d. apie 20.20 val. pareigūnai Jonavos r., Markutiškių k., patikrinimui sustabdė automobilį “BMW”, kurio keleivis (gim. 1995 m.) su savimi turėjo plastikinį maišelį su augalinės kilmės galimai narkotinėmis medžiagomis.

Po maždaug 6 valandų, apie 03.00 val., pareigūnams atvykus į iškvietimą Jonavoje, P. Vaičiūno g., dėl viešosios rimties trikdymo, bendraujant su pažeidėju ir apžiūrint patalpas, bute rastas vienas augalas, galimai narkotinė medžiaga. Taip pat atliekant kratą rasti ir 44 folijos ritinėliai su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga. Radus galimai narkotines medžiagas anksčiau teistas jonavietis (gim. 1996 m.) pradėjo agresyviai elgtis, šūkauti, o sulaikomas ėmė priešintis pareigūnams sudavė uniformuotam Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK pareigūnui, kuris, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai. Neblaivus (nustatytas 1,89 prom. girtumas) vyras uždarytas į areštinę, jo atžvilgiu pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas – pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 str., dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.


Ikiteisminius tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf. ir nuotr. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: