Vasario 11-13 dienomis Jonavos rajono ugniagesiai gelbėtojai nepoilsiavo – iškvietimų netrūko ir mieste, ir rajone.   

Vasario 11 d. apie 21 val. gautas pranešimas, kad Ruklos sen., Ruklos mstl., Karaliaus Mindaugo g. uždūmintas kaimynės butas. Nors liepsnų nematyti, buvo spėjama, kad viduje esanti kaimynė neblaivi, o jos prikelti - nepavyksta. Atvykusios gelbėjimo tarnybos – policija, medikai, ugniagesiai - bute rado dūmų nuo ant viryklės prisvilusio puodo, kuris nukeltas, išvėdintos buto ir laiptinės patalpos.

Vasario 13 d. apie 7 val. gautas pranešimas, kad Žalioji g. dega butas 3 aukšte. Atvykus ugniagesiams pro balkoną iš buto veržėsi dūmai. Besikeliant autokopėčiomis buto savininkė atidarė duris, patekta į vidų. Butas buvo uždūmintas, kambaryje degė lova, spinta, spintelė, smilko kiti namų apyvokos daiktai. Gaisro metu aprūko kambario sienos ir lubos. Laimei, gyventojai nenukentėjo. Beliko išvėdinti patalpas. 

Vasario 13 d., 12 val. 27 min. gautas pranešimas, jog po nakties pastebėjo, kad Panerių g. buvo bandyta padegti pranešėjo duris. Informuotas atsakingas gaisrus tiriantis pareigūnas.

Vasario 13 d., 13 val. 38 min. pranešta, kad Kosmonautų g. bute užuodžia degėsių kvapą. Pranešimas nepasitvirtino - gaisro požymių nebuvo.

Vasario 13 d. apie 16 val. Kauno g. degė gyvenamojo pastato prieangio 2x3 m dydžio patalpa ir dalis stogo. Viduje buvo dujų balionas. Pastatas mūrinis, 9x6 m dydžio, vieno aukšto, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu. Gaisro metu išdegė 2x3 m dydžio prieangio patalpa, apdegė ir nuardyta apie 20 m² stogo dangos. Apdegė ir aprūko gyvenamosios patalpos, sulieti vandeniu namų apyvokos daiktai.

 

Informacija parengta pagal Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pateiktus pirminius duomenis

Skaitytojo nuotraukoje - vasario 11-osios vakaro incidentas Rukloje

 

         

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: