Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai vyko gesinti 74 gaisrų ir atliko 109 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu visoje šalyje nukentėjo 4 žmonės. Savaitgalį iškvietimų bei pranešimų nestokojo ir Jonavos ugniagesiai.  

Balandžio 26 d.,21.05 val. gautas pranešimas, kad Ruklos sen., Jonalaukio k., įmonės ,,Achema” teritorijoje iš vilkiko išbyrėjo apie 2 tonos karbamido. Aplinkai ir žmonėms pavojaus nebuvo. Įmonės darbuotojai susitvarkys patys. 

Balandžio 26 d., 23.25 val. gautas pranešimas, kad Slyvų g., prie upės galimai dega medis. Iki vietos privažiuoti nebuvo galimybės, eita pėsčiomis. Šalia upės žmonės kūreno laužą, degino šakas. Užgesino patys. 

Balandžio 27 d., 09.54 val. gautas pranešimas, kad Kulvos sen., Preišiogalėlės k., Vandžiogalos g. galimai deginamos padangos. Buvo deginamos šakos. Pavojaus niekam nebuvo. 

Balandžio 27 d., 14.09 val. gautas pranešimas, kad Bukonių sen., Bukonių k. dega žolė. Pranešimas nepagrįstas. 

Balandžio 27 d., 15.33 val. gautas pranešimas, kad dega žolė. Ruklos sen., Ruklos mstl., Šaudyklos g. 10 m² plote degė žolė. Gaisras kilo dėl žolės, ražienų, augalininkystės atliekų deginimo.  

Balandžio 28 d., 09.03 val. gautas pranešimas, kad Kriaušių g. ant kelio išsilieję tepalo. Dėl prakirsto karterio iš automobilio 30 cm pločio ir 30 m ilgio išsiliejęs tepalas surinktas.  

Parengta pagal PAGD pirminius įvykių suvestinių duomenis  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: