Birželio 30 d. 15:57 val. Šilų sen., prie Bazilionių k., po eismo įvykio ant Taurostos tilto, automobiliui BMW nuslydus nuo kelio ir atsitrenkus į tilto atitvarus, išsiskleidė saugos oro pagalvė ir pasirodė dūmai, gaisro požymių nebuvo. Ugniagesiai iki greitosios medicinos pagalbos atvykimo vairuotojui uždėjo kaklo įtvarą, atjungė automobilio akumuliatorių ir nušlavė nuo kelio dangos 60 m² plote pabirusias smukias automobilio detalių nuolaužas.

Liepos 2 -osios pavakarę, apie 18 val. bendruoju pagalbos numeriu liudininkai pranešė, kad matė kaip J. Basanavičiaus g. apsivertė automobilis, vienas žmogus išlipo, kiek yra nukentėjusiųjų – nežino.  Atvykus gelbėjimo tarnyboms aptikta, kad J. Basanavičiaus g. buvo susidūrę automobiliai „Volkswagen Transporter“ ir „Volkswagen Passat“, abu stovėjo ant ratų.

Pirminiais duomenimis, automobilis „VW Transporter“, vairuojamas vyro (gim. 1968 m.), persirikiuodamas į antrą eismo juostą, susidūrė su automobiliu „VW Passat“, vairuojamu vyro (gim. 1963 m.). Nuo susidūrimo automobilis „VW Transporter“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Dėl patirtų sužalojimų automobilio „VW Transporter“ vairuotojas ir keleivės (gim. 1977 m.; gim. 1938 m.) pristatyti į gydymo įstaigą.

Liepos 2 d. apie 14.50 val. Jonavos r., Pūstelninkų k., vilkiką „Volvo“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1984 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,78 prom.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: