Jonavos rajono savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė, rajono seniūnijų seniūnai, LR Seimo narys Eugenijus Sabutis pirmadienį pasveikino rajono policijos pareigūnus su Lietuvos policijos – Angelų sargų diena.

Profesinės šventės proga savivaldybės atstovai lankėsi Kauno AVPK, Jonavos r. policijos komisariate, kur padėkojo pareigūnams bei komisariate dirbantiems specialistams už tarnybą, gerus darbo rezultatus ir indėlį kuriant saugią aplinką Jonavos rajone.

Mero padėkos raštais ir simbolinėmis dovanomis pagerbtos Jonavos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Jelena Pališkienė, vyriausioji tyrėja Neringa Kačegavičienė, specialistė Asta Šarkauskienė, Reagavimo skyriaus tyrėja Agnė Stanevičiūtė ir tyrėjas Eimantas Kulbokas.

„Nors policija nėra savivaldai pavaldi institucija, nuolat bendradarbiaujame ir ieškome sprendimų situacijose, kurios reikalauja greitos reakcijos ir susitelkimo - ar tai būtų Covid, ar nelegalių imigrantų krizė, ar smurto orderio taikymas, ar tiesiog Miesto šventė arba Joninės, ar švietėjišos, prevencinės veiklos. Ačiū Jums“, - policijos pareigūnams dėkojo B. Gailienė.

Jonavos r . savivaldybės info.

A.Reipos nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: