Savivaldybės atstovai pasveikino Jonavos ligoninės gydytoją akušerį – ginekologą Artūrą Šalaševičių ir Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) slaugytoją Daliją Kajėnienę, šiemet apdovanotus Nusipelniusių Lietuvos medikų garbės ženklais.

Jonavos rajono vicemerė Birutė Gailienė ir savivaldybės gydytoja Renata Merfeldienė jonaviečiams medikams perdavė rajono mero Mindaugo Sinkevičiaus padėkas, pasidžiaugė, kad Jonavos krašto specialistų nuopelnai pripažįstami Lietuvoje.

Mero padėka vėliau bus įteikta ir PSPC medicinos psichologei Gintarei Meslinienei – ji taip pat apdovanota garbės ženklu už išskirtinius nuopelnus sveikatos sistemai.

Šiais metais, minint jubiliejinę 20-ąją Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerijai garbingam apdovanojimui gauti buvo atsiųsta daugiau nei trys šimtai kandidatų paraiškų iš visos Lietuvos.

Valdovų rūmuose vykusiame apdovanojimų renginyje sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys garbės ženklus įteikė 26 šalies gydytojams, 27 slaugytojoms ir 22 sveikatos apsaugos darbuotojams.

Nominantai šiems aukščiausiems medikų bendruomenės apdovanojimams atrinkti vertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, atsižvelgiant į ypatingus nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, diegiant inovatyvius technologinius ir tvarius vadybos sprendimus, taip pat už Lietuvos vardo garsinimą, tarpvalstybinių santykių puoselėjimą ir plėtrą, jaunosios medicinos profesionalų kartos ugdymą, pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę bei kitus nuopelnus.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: