Šiandien, birželio 9-ąją dieną vykusiame Saugaus eismo komisijos (SEK) posėdyje (pirmininkas Erlandas Andrejevas), atsižvelgus į gyventojų balsavimo duomenis buvo apsispręsta, kaip bus organizuojamas eismas A. Kulviečio gatvėje.

Kaip žinia birželio 1 – 8 dienomis vyko A. Kulviečio gatvės gyventojų apklausa/balsavimas dėl automobilių eismo organizavimo A. Kulviečio gatve. Šioje apklausoje galėjo dalyvauti tik pilnamečiai Jonavos gyventojai, deklaravę savo gyvenamąją vietą A. Kulviečio gatvėje. Gyventojai turėjo pasisakyti, ar grąžinti A. Kulviečio gatvėje vienpusį eismą, ar palikti dvipusį, kaip yra šiuo metu.

Pasibaigus apklausai ir paaiškėjus gyventojų balsavimo rezultatams, šiandien SEK posėdyje nuspręsta, kad eismas A. Kulviečio gatvėje bus vienpusis.

Apklausoje dėl eismo organizavimo pasisakė 174  A. Kulviečio gatvės gyventojų. Už vienpusį eismą balsavo 120, už dvipusį - 54.

Be to, ties A. Kulviečio ir P.Vaičiūno gatvių sankryža bus įrengtas kelio ženklas piko valandomis (7-9val) drausti sukti į kairę, išvažiuojant į P. Vaičiūno g. Taip pat bus rengiamas sferinis veidrodis.

Eismas dviem kryptimis A. Kulviečio gatvėje buvo nustatytas laikinai, P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvių sankryžos rekonstrukcijos metu.

Archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: