Pro jonaviečių akis nepraslydo šių metų sausio 28-ąją įvykęs eismo įvykis Prezidento gatvėje, kuomet susidūrė trys automobiliai. Tuomet buvo buvo skelbiama, kad ,,Toyota" vairuotojas, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido VW vairuotojo. Susidūrimo metu VW automobilis atsitrenkė į kitą ,,Toyota" automobilį. 

Po šio eismo įvykio skaitytojas kėlė klausimą, ar nevertėtų Birutės gatvėje, prieš sankryža su Prezidento gatve, pastatyti STOP ženklą.

,,Visos buvusios ir ši avarijos dėl tos pačios priežasties. Važiojant iš šalutinės Birutės gatvės nebuvo praleistas automobilis važiuojantis pagrindine Prezidento gatve. Čia galima tik pasiūlyti, kad pastatytų STOP ženklą Birutės gatvėje prieš šią sankryžą. Važiuojant iš Birutės gatvės matomumą riboja stovintys automobiliai priparkuoti Prezidento gatvėje. Sustojęs vairuotojas tiksliau įvertintų įvažiavimo į sankryžą saugumą", - dar sausį rašė skaitytojas.

Gyventojo pasiūlymas perduotas Jonavos Saugaus eismo komisijai (SEK), kuri priėmė sprendimą dėl šios sankryžos. 

,,Nutarta nepritarti papildomo ženklo (STOP) įrengimui Prezidento ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje. Nuspręsta stebėti situaciją ir grįžti prie klausimo svarstymo, jei kils poreikis", - rašoma kovo mėnesį priimtame SEK sprendime. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: