Vilniuje finišavo pirmosios Lietuvos senjorų 60+ mažojo futbolo 8x8 varžybos. Lemiamose rungtynėse šiauliečiai įveikė Utenos senjorus ir tapo šių pirmenybių nugalėtojais.

Dvikova vyko be kompromisų, persvara priklausė tai vienai, tai kitai komandai, abi ekipos viena kitai nenusileido ir kovojo dėl pergalės. Rungtynėms įpusėjus atsirado gražių žaidybinių epizodų. Šiauliečiai žaidė atsargiai, nes jiems pakako ir lygiųjų. Tačiau viskas susiklostė dar geriau – uteniškių gynėjų noras padėti savo puolėjams virto klaida šiauliečiams ir jie pelnė pergalingą įvartį, taip oficialiai garantuodami sau nugalėtojų vardus.

Dvikova tarp Kauno ir Jonavos senjorų buvo pažymėta pastarosios ekipos klaidomis, mat tris varžovų klaidas gynyboje kauniečiai pavertė įvarčiais. Jonaviečiai vėliau reabilitavosi jau su titulą užsitikrinusia Šiaulių komanda sužaisdami 0:0.

Vilniaus senjorai, nugalėję Utenos atstovus, čempionate laimėjo antrąją vietą, trečioji atiteko uteniškiams. Ketvirti liko Kauno senjorai, penkti – jonaviečiai. Taip pat buvo išaiškinti geriausi komandų žaidėjai, jais tapo:

Šiaulių VFK – Virgerdas Kavolis;

Kauno senjorai – Romualdas Lincevičius;

Utenos senjorai – Pavel Chleškov;

Jonavos FVK „Klevas“ – Vytautas Paunksnis;

Vilniaus „Draugai“ – Arūnas Šarka;

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Šiaulių komandos atstovas Raimondas Saldauskas

Vyriausių turnyro žaidėju tapo Vilniaus „Draugų“ atstovas, 78-erių Č. Pečiulis.

Galutinė turnyro lentelė:

 Nuotraukoje: Stovi iš kairės J. Mozeris, A. Janovskis, A. Urbutis, E. Rumševičius, G. Bendinskas, R. Lenartavičius..Sed iš kairės M. Gertman, V. Paunksnis, I. Margelis, V .Fedotovas

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: