Dar 2020-ųjų pavasarį Lietuvoje įsisukęs koronavirusas, panašu, neaplenkė ir santuokų statistikos - Registrų centro duomenimis, šių Jonavoje per pirmą metų pusmetį mažiau sudaryta tiek šiais metais, tiek pernai. 

Registrų centro tvarkomos Metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, šiemet per pirmąjį pusmetį Jonavos rajono savivaldybėje įregistruota 60 santuokų. 2020 m. pirmąjį pusmetį – 50, kai 2019 m. pirmąjį pusmetį jų buvo dvigubai daugiau – 102.

Kaip dar anksčiau portalui jonavoszinios.lt yra sakę Registrų centro atstovai, tam įtakos, tikėtina, turėjo karantinas, dėl kurio dalis jaunavedžių galbūt pakoregavo savo planus.

Kalbant apie skyrybų statistika, ne vienas žiniasklaidos kanalas yra skelbęs, kad kitose šalyse skyrybų padaugėjo dėl saviizoliacijoje esančių porų patiriamų psichologinių sunkumų. Tačiau Jonavoje, vertinant pirmuosius metų pusmečius, jų šiek tiek mažėjo. 

Per pirmąjį šių metų pusmetį Jonavos rajono savivaldybėje įregistruota 55 santuokų nutraukimo faktų, kai 2020 m. pirmąjį pusmetį – 67, 2019 m. pirmąjį pusmetį – 73.

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: