Miesto gatves ir kiemus užklojus sniegui, redakciją nuolat pasiekia klausimai apie daugiabučių aikštelių bei kelių valymą. Šįkart į ją kreipėsi Vilniaus gatvės gyventoja, atkreipusi dėmesį, kad čia susidariusios sniego provėžos. 

,,Noriu paklausti Jonavos valdžios ir atsakingų už tai asmenų, KIEK DAR TĘSIS DAKARAS VILNIAUS GATVĖJE? Esu jos gyventoja ir negaliu nepastebėti, kad tiek šios, tiek kitų centrinių gatvelių būklė yra tragiška. Gyventojai laužo mašinas, negali pasiekti net kiemų, kuriuos savo jėgomis šiek tiek bandė pravalyti. Žmonės yra priversti palikti automobilius netvarkingose šalikelėse. Šaligatvių būklė irgi prasta. Po snygio praėjo jau nemažai laiko, tačiau gyventojai ir toliau nemato visiškai jokių gatvės priežiūros darbų. Baisu pagalvoti, kaip ši gatvė atrodys toliau. Apie saugumą sunku net kalbėti. Nejaugi pritrūkome druskos, smėlio, o gal technikos?", - klausė skaitytoja.

Jos pastebėjimai perduoti Jonavos miesto seniūnijai, kuri tikina, kad valymo darbų sulaukia visos gatvės, kurios gali jų sulaukti - pastebėta, kad dalyje jų darbų negalima vykdyti dėl sustatytų transporto priemonių.

,,Jei žmonės patrauktų  visus automobilius, sniegas būtų išvalytas. Kitu atveju, mes negalime to padaryti", - teigė miesto seniūnė Eglė Pinkevičienė.

Sniego valymo darbus mieste atliekanti UAB ,,Jonavos paslaugos" nuolat primena, kad dėl automobilių patraukimo gyventojai turėtų susitarti tarpusavyje. Tuomet apie atlaisvintą aikštelę ar gatveles informuoti „Jonavos paslaugų“ komunalinio ūkio skyrių arba miesto seniūniją. Sutartą dieną ir valandą bus atsiųsta technika, kuri nuvalys sniegą.

Pranešimus galite teikti tel. nr. :  (8 686) 400 68 arba el. paštu:  povilas@jonavospaslaugos.lt. Čia pat galite pranešti ir apie nevalomus šaligatvius. 

Taip pat skaitykite: